Якісна бігова доріжка - це не тільки прикраса сучасного стадіону, а й найважливіший елемент тренувальної та змагальної бази для багатьох видів спорту

Якісна бігова доріжка - це не тільки прикраса сучасного стадіону, а й найважливіший елемент тренувальної та змагальної бази для багатьох видів спорту. Відповідно і рівень вимог до конструктивних рішень і якості виконання дуже високий. Жорсткі вимоги до основи, покриття та розмітки бігових доріжок регулюються Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій (IAAF). Покриття бігової доріжки, яке не відповідає вимогам IAAF, не тільки не забезпечить високі спортивні результати, але і не дозволить проводити на стадіоні рейтингове змагання, а також може послужити причиною травм спортсменів.

Сучасне покриття для бігової доріжки відповідає цілому ряду параметрів і вимог, таких як пружність, жорсткість, зчеплення, водопроникність, стійкість до перепадів температури, ультрафіолетового випромінювання і т.д. Як правило, структура бігової доріжки є безшовний мат, що складається з декількох шарів різних матеріалів, що забезпечують певні якості покриття.

Високотехнологічні системи покриттів бігових доріжок голландського концерну Геркулан (Herculan) відповідають усім вимогам, які потребують від сучасних спортивних покриттів, сертифіковані IAAF і широко використовуються в Європі та за її межами.

На сьогодні концерн Herculan розробив, протестував та випускає чотири основних системи для бігових доріжок: SR National, Herculan SR Sprint, Herculan SR Sprint S, Herculan SR Olympic. Всі системи сертифіковані IAAF, відповідають актуальним Європейським стандартам відповідно до EN 14877, включені у Світовий список атлетичних доріжок (World Athletics list) та підходять як для національних, так і для міжнародних змагань. Системи стійки до шипів, ультрафіолетового випромінювання та інших атмосферних впливів,  придатні для використання в будь-яких погодних умовах.


Безшовна система Herculan SR National складається з нанесеного гумового базового шару, якій зміцнений напиленим шаром кольорового поліуретанового звя`зуючого та EPDM фракції 0,5 – 1,5 мм. Загальна товщина системи 14,2 мм. Herculan SR National - водопроникна. Поєднання високої якості та помірної ціни робить Herculan SR National найбільш популярною на ринку України.
Безшовна система Herculan SR Sprint складається з нанесеного гумового базового шару, покритого міцним, гнучким поліуретановим самовирівнювальним шаром, якій містить кольорові гранулами EPDM фракції 1-3 мм. Загальна товщина системи 16,1 мм.
Cистема Herculan SR Sprint S аналогічна Herculan SR Sprint. За рахунок використання еластичного поліуретанового звязуючого та дрібної фракції SBR у базовому шарі, система відрізняється еластичністю та комфортом.
Image002
Herculan SR Olympic - це тришарова система високопродуктивних, міцних, гнучких, поліуретанових самовирівнюючих шарів. Перші два шари містять високоеластичне поліуретанове зв’язуюче гранули SBR та EPDM, які забезпечують максимальний комфорт та унікальні характеристики системи. Останній шар - кольорові гранули EPDM. Система Herculan SR Olympic – це безумовно преміям клас покриття для бігової доріжки.

Етапи будівництва бігової доріжки

Влаштування щебеневої подушки.

Влаштування щебеневої подушки.


Влаштування асфальту або бетону.

Влаштування асфальту або бетону.


Очищення поверхні перед влаштуванням покриття.

Очищення поверхні перед влаштуванням покриття.


Ґрунтування основи.

Ґрунтування основи.


Приготування суміші для базового шару покриття.

Приготування суміші для базового шару покриття.


Влаштування базового шару.

Влаштування базового шару.


Влаштування другого шару.

Влаштування другого шару.


Підготовка до нанесення розмітки.

Підготовка до нанесення розмітки.


Нанесення розмітки бігової доріжки.

Нанесення розмітки бігової доріжки.

НАШІ КОНТАКТИ

+38 (097) 058-56-50

+38 (050) 058-56-50

+38 (044) 248-80-01

03035, м.Київ, пл. Солом'янська 2, оф. 303

Зв'яжіться з нами

©2016 Всі права збережені
+38 (044) 248-80-01 | +38 (097) 058-56-50 | +38 (050) 058-56-50
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ


Створення сайтів

Монтаж відео для Ютуба

Обратный звонок

Напишите нам и мы перезвоним вам в рабочее время.

Обратный звонок

Сообщение отправлено.