Спортивні покриття для різних видів спорту

Штучне покриття: сфери і особливості використання

Популярність використання штучного покриття цілком обґрунтована. Навіть за інтенсивної експлуатації такий «газон» слугує тривалий час, не втрачаючи свій презентабельний вигляд і специфіку. Завдяки цьому покриття зі штучної трави має широке використання.

Де використовується штучне покриття

Купівля штучного покриття особливо актуальна для гри в футбол. За стандартом ФІФА товщина волокна повинна бути не менше 160 мкр. Завдяки тому, що в основі синтетичного газону лежить монофіломентне волокно з якісного поліетилену, синтетичний газон відмінно витримує інтенсивну експлуатацію і зберігає свої характеристики.

Крім футбольних полів, синтетичні покриття купують для універсальних ігрових майданчиків, де займаються волейболом, тенісом, гандболом тощо. Багатокомпонентна система розробляється з урахуванням безлічі критеріїв, в тому числі клімату, специфіки експлуатації та ін.

Важливий елемент будь-якого стадіону - бігова доріжка. Для її облаштування також можна вибрати синтетичне покриття, яке буде відповідати всім вимогам до основи, конструктивних особливостей, якості (по пружності, жорсткості, стійкості до температурних перепадів та ін.).

У нашому каталозі ви також зможете знайти синтетичне покриття для тенісних кортів. Його ключові особливості - висока щільність і невелика висота ворсу (до 17 мм). В якості матеріалу для виготовлення такого «газону» використовується поліпропілен з фібрілірованих волокон.

Відзначимо, синтетичне покриття - відмінний варіант не тільки для спортивних майданчиків. Його можна розглядати як альтернативу натуральному газону під час створення прибудинкового ландшафту, декорування території біля адміністративного центру, кафе чи магазину. Звертайтеся, допоможемо з підбором оптимального рішення, а також розповімо про основні правила експлуатації.

 

 

Дизайн та друк поліграфії

НАШІ КОНТАКТИ

+38 (097) 058-56-50

+38 (050) 058-56-50

+38 (044) 248-80-01

03035, м.Київ, пл. Солом'янська 2, оф. 303

Зв'яжіться з нами

©2016 Всі права збережені
+38 (044) 248-80-01 | +38 (097) 058-56-50 | +38 (050) 058-56-50
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ


Створення сайтів

Монтаж відео для Ютуба

Обратный звонок

Напишите нам и мы перезвоним вам в рабочее время.

Обратный звонок

Сообщение отправлено.