Вступ

Всупереч поширеній думці, штучний газон також вимагає постійного обслуговування.

Даний посібник направлено на те, щоб надати покупцеві продукції марки Sit-in SPORT всю інформацію, необхідну для підтримання високих стандартів якості товару, що купується.

Належне технічне обслуговування забезпечує повернення вкладених коштів з плином часу, підтримує ігрові характеристики і знижує ймовірність отримання травм.

Високі експлуатаційні характеристики можуть підтримуватися з плином часу виключно завдяки правильному використанню поверхні і своєчасному виконанню поточного і розширеного (глибокого) технічного обслуговування.

Наведена нижче інформація відноситься до правил і положень, що були випущені найбільш важливими спортивними федераціями, наприклад: FIFA, FIGC-LND, FF, ITF, IRB і т. Д.

Загальні відомості

Синтетична трава торгової марки Sit-in Sport розроблена виключно для занять спортом, в зв'язку з цим ми ще раз підкреслюємо, що технічне обслуговування необхідно для підтримки високих стандартів якості та ігрових характеристик, запобігання можливих травм, а також для збереження гарантії, пропонованої виробником.

Фактично, гарантія буде дійсна тільки в разі правильної підготовки дренажної основи, правильної установки матеріалів, як зазначено у відповідному керівництві, а також повноти та періодичності технічного обслуговування.

Несвоєчасне або неналежне виконання операцій з технічного обслуговування може призвести до втрати гарантії.

Для проведення операцій з технічного обслуговування використовується тільки спеціалізована техніка та обладнання. Для уникнення пошкодження газону і підстави до роботи на газоні допускається використання машин і механізмів тільки з гладкими шинами низького тиску (тип GARDEN).

Поточне обслуговування

Операції з технічного обслуговування повинні виконуватися кваліфікованим персоналом. Частота звичайних операцій обслуговування буде залежати від інтенсивності використання газону.

Слід звернути увагу, що операції з технічного обслуговування, що виконуються частіше рекомендованої періодичності можуть збільшити ризик зносу волокон і надійного фіксування одиночних пучків. Однак операції з очищення газону від сторонніх забруднень (листя, шматочки паперу, насіння або соснові голки і т.д.) повинні виконуватися щоразу, коли присутні забруднюючі матеріали ,.

В процесі експлуатації ігрового поля відбувається нерівномірний розподіл матеріалів заповнення (гумова крихта, пісок), особливо поблизу майданчиків стійки воріт, штрафних, кутових і середніх зон. У зв'язку з цим орієнтовно один раз в тиждень необхідно виконувати такі операції:

 • детальний огляд і контроль якості газону і його компонентів і видалення будь-яких сторонніх матеріалів (як описано раніше);
 • чистка з подальшим вирівнюванням з метою перерозподілу матеріалів заповнення системи: ця операція повинна виконуватися відповідно до способами, описаними нижче, і зі спеціальним обладнанням, яке було спеціально розроблено для обслуговування штучного газону;
 • огляд і очищення всіх дренажних каналів, колодязів та дренажних систем;

Частота виконання вищезазначених операцій технічного обслуговування повинна змінюватися в залежності від частоти використання поля.

Не рідше одного разу на місяць слід перевіряти (в різних місцях) рівень заповнення газону гумовою крихтою і піском. При цьому слід пам'ятати, що максимальна довжина вільного від засипки волокна повинна бути: не більше 15 мм для футбольних полів і не більше 1-2 мм.

Періодичне (розширене) обслуговування

Періодичне обслуговування проводиться спеціалізованими компаніями з використанням спеціальної техніки та включає більш широкий спектр заходів:

 • загальний огляд ігрового поля для перевірки правильності розподілу заповнення, правильної кількості заповнення;
 • перевірка стану швів між окремими листами і в безпосередній близькості від ігрових ліній з особливою увагою до областей максимального використання (штрафні, пенальті, майданчики для воріт, кутові зони і зони середнього
 • поля), в разі необхідності - їх ремонту з використанням відповідних сертифікованих матеріалів;
 • перевірка дренажної системи з метою перевірки її працездатності;
 • перевірка системи поливу (якщо вона встановлена), щоб переконатися в правильності роботи системи поливу та правильності її програмування;
 • розущільняє (розпушування) заповнення з використанням виключно спеціального професійного обладнання;
 • при необхідності - прибирання снігу спеціальним трактором для технічного обслуговування може бути оснащеним снігоочисником, з гумовим профілем. Ця операція повинна виконуватися дуже делікатно і на відстані приблизно 10 мм від поверхні, щоб уникнути видалення матеріалу заповнення, присутнього в системі;
 • в разі екстремальних погодних явищ необхідно передбачити негайне проведення позачергового технічного обслуговування, щоб відновити ідеальну однорідність, площинність і робочі характеристики системи;
 • при необхідності - видалення бур'янів і профілактика їх появи із застосуванням спеціальних інгібіторів;
 • проведення щорічної дезінфекції (рекомендується).

Розчісування штучного газону

Розчісування штучного газону виконуватися з використанням спеціальної щітки, буксируючи невеликим трактором з газонними шинами низького тиску.

Ці операції повинні строго виконуватися в обох напрямках ігрового поля (по вертикалі і по горизонталі), щоб виключити сплющивание ворсу, забезпечити рівномірний перерозподіл матеріалів наповнювача і видалити забруднення і сторонній матеріал. Крім того, важливо щоб кожен прохід щітки перекривав попередній прохід.

Використання занадто жорстких щіток може привести до незворотного пошкодження волокон покриття. Крім того, ці операції не повинні виконуватися в найспекотніші години дня: ці операції повинні виконуватися при температурі від 5 ° C до 25 ° C.

Слід періодично перевіряти, щоб під час операцій з технічного обслуговування, обладнання не завдавало шкоди газону через підтікання будь-якого типу рідини на поверхню газону. Всі операції по заправці та обслуговування не повинні виконуватися на ігровому полі. Щоб уникнути пошкоджень газону слід уникати різких маневрів (гальмування, прискорення, круті розвороти).

Обмеження при експлуатації штучного газону

 • Забороняється використання будь-якого неспецифічного взуття, спортивного взуття і з ненормативними шипами, з плоскими підошвами або каблуками. Кожен штучний газон призначений спеціально для певних видів спорту, отже, штучний газон повинен використовуватися з відповідним взуттям для конкретної гри.
 • Штучний газон повинен систематично очищатися від будь-якого виду забруднень: папір, листя, насіння, соснові голки, жувальна гумка, пластик та інше сміття.
 • Категорично забороняється використання будь-якого легкозаймистої і хімічного матеріалу, феєрверків, димоутворювальною матеріалів або відкритого вогню в зоні можливого контакту зі штучним газоном.
 • Заборонено пересування будь-якого типу транспортного засобу, за винятком транспортних засобів, що використовуються для технічного обслуговування.
 • Не слід використовувати матеріали для маркування ліній (аерозолів, хімічних фарб, розчинників або будь-яких продуктів для маркування ліній, навіть якщо вони вказані виробником як відповідні).
 • Куріння категорично заборонено.
 • Газон не повинен використовуватися для альтернативних заходів, наприклад, шоу, концертів, фестивалів, кемпінгів, ярмарків, ринків, парковки, громадського харчування і т.д.
 • Заборонено розміщувати на газоні сторонні предмети і конструкції (сцени, трибуни, лави запасних, нештатное спортивне обладнання)

НАШІ КОНТАКТИ

+38 (097) 058-56-50

+38 (050) 058-56-50

+38 (044) 248-80-01

03035, м.Київ, пл. Солом'янська 2, оф. 303

Зв'яжіться з нами

©2016 Всі права збережені
+38 (044) 248-80-01 | +38 (097) 058-56-50 | +38 (050) 058-56-50
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ


Створення сайтів

Монтаж відео для Ютуба

Обратный звонок

Напишите нам и мы перезвоним вам в рабочее время.

Обратный звонок

Сообщение отправлено.