У селищі Новий Яричів урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

14 квітня відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у селищі Новий Яричів.

В урочистому відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської обласної адміністрації Ростислав Замлинський, голова районної адміністрації Володимир Кирилич, народні депутати України та депутати обласної ради, селищний голова Роман Кулик, Старояричівський сільський голова Андрій Андрущенко, духовенство, громадськість, діти.

«Мені сьогодні випала велика честь та приємність привітати вас від себе особисто та від імені голови облдержадміністрації Олега Синютки з нагоди того, що сьогодні тут у Кам’янка-Бузькому районі ми маємо можливість відкривати ще один інфраструктурний спортивний об’єкт. Я хочу побажати дітям та їхнім наставникам, щоб тут зростали майбутні чемпіони, щоб усі знайшли себе у спорті, щоб наш прапор гордо майорів за межами України. Направду сьогодні маємо можливість розвивати і спорт, і мистецтво, і культуру, і освіту. За останні чотири роки тисячі інфраструктурних об’єктів були реалізовані, 1700 км доріг було відремонтовано. Ми маємо можливість на місцях спільно з депутатами Верховної Ради, обласної, районної ради, місцевого самоврядування вкладати кошти в наш з вами край. Ми маємо цю можливість тому, що реформа з децентралізації, яка насамперед була децентралізація фінансова, дає нам мати фінансовий ресурс тут на місцях і інвестувати його туди куди ми хочемо. Реформу цю ініціював Президент України Петро Порошенко і я впевнений, що ми правильною дорогою йдемо, інвестуючи кошти в нашу інфраструктуру, – звернувся до присутніх Ростислав Замлинський. – Окремо хочу подякувати народному депутату України Михайлу Бондару, тому що так як він відстоює інтереси Львівщини, напевно, мало хто відстоював, це є хорошим прикладом власне того, як представляти Львівщину у Верховній Раді України. Пане Михайле, дякую вам і я сподіваюся, що ми ще не один інфраструктурний проект реалізуємо. Окремо хочу подякувати пане Петре вам та пане Володимире вам, депутатам Львівської обласної ради, що спільно маємо можливість реалізовувати дуже багато різноманітних проектів.

Я бажаю всім сьогодні успішного дня, сьогодні у вас буде футбольний матч, нехай переможе сильніший, мудрого неупередженого суддівства, а тут нехай зростає молодь і старші люди, і люди похилого віку нехай вболівають за свою команду. Дякую усім вам. Слава Україні! Героям слава!».

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Володимир Кирилич: «За останні три роки ми напрацювали зрозумілий діалог між громадою, представниками органів місцевого самоврядування, між районом, між обласною державною адміністрацією, з депутатами обласної ради. Ми маємо колосальну підтримку і ми це відчуваємо від наших народних депутатів. Це дає нам можливість крок за кроком вирішувати ті проблеми, які стоять перед нами. Кожної весни, кожної осені, кожного року ми можемо показати певну роботу, виконану якісно, виконану для того, щоб наша громада могла розвиватися і ми могли рухатися вперед. І в цьому ми бачимо великі перспективи. Але є кілька “але”. Буквально кілька днів тому я мав телефонну розмову з нашим земляком, який сьогодні на сході, Володимиром Синишиним. Він розказав мені речі достатньо такі важкі. Він є керівником військового підрозділу, офіцер, його підлеглий наступив на міну і йому відірвало ногу. Він дуже переживає за це. Тому, що вважає себе відповідальним за цього солдата. І власне ставить питання: «Чому не я наступив на цю міну, а мій підлеглий, чиясь дитина?». А було і інше. Він спитав мене, чому так мало людей прийшло на вибори? Невже так важко знайти півгодини часу? І цій темі було присвячено більша частина. Прийдуть люди, які там в окопах сьогодні ризикують своїм життям, щоб ми могли під ясним сонечком обмінятися своїми думками, представити свою роботу, в кінці кінців поставити один одному запитання, а запитань в  нас і до влади є багато. І вони прийдуть і спитають в нас: невже так важко була стати і прийти? І відповідь на це запитання тільки одна. Через тиждень ми повинні виконати свій обов’язок так, як каже нам наш розум, так, як каже нам наше покликання, але так, щоб ми могли будувати, розвивати свою незалежну державу, свою мову, свою віру, свою армію і своє майбутнє! Слава Україні! Героям слава!»

З вітальним словом виступили народний депутат України Михайло Бондар, селищний голова Роман Кулик, Старояричівський сільський голова Андрій Андрущенко.

Після офіційного відкриття відбувся перший футбольний матч.

НАШИ КОНТАКТЫ

+38 (097) 058-56-50

+38 (050) 058-56-50

+38 (044) 248-80-01

03035, г.Киев, пл. Соломенская 2, оф. 303

­Свяжитесь с нами

©2016 Все права сохранены
+38 (044) 248-80-01 | +38 (097) 058-56-50 |+38 (050) 058-56-50
Email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
г. Киев


Создание сайтов artangel

Обратный звонок

Напишите нам и мы перезвоним вам в рабочее время.

Обратный звонок

Сообщение отправлено.