Штучні покриття: попит зростає

В Україні справжній бум на синтетичні покриття.

Штучна трава застосовується для облаштування ландшафтів, тенісних кортів, професійних полів для футболу, дитячих та ігрових зон. Завдяки доступній вартості її можуть дозволити собі школи та інші бюджетні установи.

Якщо інтересує синтетичний газон, звертайтеся в компанію «Sport-in». Вам запропонують на вибір різні штучні покриття, що відрізняються за експлуатаційними якостями і вартості.

Чим добра штучна спортивна трава

Популярність синтетичного покриття виправдана. З переваг синтетичного покриття ви відзначите:

  • Висока якість, схвалене міжнародними експертами (UEFA, FIFA і ін.). Дуже добре підходить для професійних зустрічей футболістів. Ви відзначите натуральний відскік від поверхні, хороше зчеплення з нею, відмінне кочення м'яча.
  • Довгий термін використання. Навіть при високих навантаженнях штучна трава не вибивається. Її можна експлуатувати цілий рік (хоч по 24 години на добу).
  • Привабливий зовнішній вигляд. Візуально штучне покриття складно відрізнити від звичайного газону. Відсутність «пластикового» блиску - одне з ключових переваг синтетичної трави.
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур. Покриття не вигорає і продовжує зберігати свою пружність.
  • Відсутність травм. Завдяки якісній поліетиленової нитки немає ризику отримання опіків, подряпин при падінні або випадковому торканні покриття.
  • Обслуговування штучного газону не потребують багато часу і фінансових витрат. Це вигідне вкладення коштів!

Вибираючи синтетичне покриття від «Sit-in sport», ви зможете облаштувати майданчик відповідно до сучасних вимог і стандартів, забезпечити комфорт спортсменам.

НАШІ КОНТАКТИ

+38 (097) 058-56-50

+38 (050) 058-56-50

+38 (044) 248-80-01

03035, м.Київ, пл. Солом'янська 2, оф. 303

Зв'яжіться з нами

©2016 Всі права збережені
+38 (044) 248-80-01 | +38 (097) 058-56-50 | +38 (050) 058-56-50
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ


Создание сайтов artangel

Обратный звонок

Напишите нам и мы перезвоним вам.

Обратный звонок

Сообщение отправлено.